Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як заробити гроші в інтернеті

Сьогодні заробити гроші в інтернеті може кожен. Тут знайдеться робота і для новачка, і для висококваліфікованого фахівця. Способів для заробітку в інтернеті достатня кількість, але ми зараз розглянемо спосіб, який відомий як заробіток на партнерках.

заробити гроші в інтернеті

заробити гроші в інтернеті

Одна з високооплачуваних робіт в інтернеті- це заробіток на партнерських програмах, адже в заробітку зацікавлені не тільки ви, але і ваші «партнери». Для початку, давайте розберемося, що ж таке партнерська програма. Партнерська програма — це одна з форм ділової співпраці між продавцями і партнерами, при якому партнери отримують свій прибуток у вигляді відсотків або обумовленої суми, за залучення на сайт продавця відвідувачів за умови, що ці відвідувачі виконають певні дії (купівля, написання коментарів, реєстрація, скачування файлів, перегляд відеороликів).

Для того, щоб заробити гроші в інтернеті на партнерках необхідно :

1. Сайт, бажано з оригінальним оформленням і таким же унікальним контентом. Рекомендована відвідуваність вашого сайту має бути не менше 300-500 унікальних користувачів.

2. Реєстрація на сайтах партнерських програм. Їх список ви можете знайти в інтернеті, обов’язково читайте відгуки про цих партнерів, і способи зняття грошей. Не дуже приємно, коли сума ваших доходів доходить до можливості у виведення, і виявляється що ви не можете їх звідти вивести по ряду причин. Зі свого досвіду може порекомендувати , наприклад партнерку Invest System або ж співпрацю із Forex MMCIS Group.

3. У вас має бути можливість підтвердити володіння сайтом (розмістивши на ньому код, або файл із сайту партнерки). Це необхідно для підтвердження того, що саме ви є власником сайту, і несете усю відповідальність за розміщений на ньому контент і рекламу.

4. Реєстрація вашого сайту на сайті партнерської програми. Створення так званого майданчика і отримання коду, для розміщення його на сайті. (Подробиці по установці коду ви можете прочитати на самому сайті партнерки, або ж знайти цю інформацію в пошукових системах. Якщо у вас немає навичок роботи з html кодом, то краще спочатку все детально вивчити, а потім вже займатися установкою коду на вашому сайті, інакше ви ризикуєте втратити усі дані вашого сайту).

Заробити гроші в інтернеті можна також, рекламуючи партнерські програми в соціальних мережах. На даний момент цей напрямок дуже перспективний, тому про нього ми поговоримо в майбутньому більш детально.

Ну і на наостанок. Не забувайте стежити за статистикою сайту і самої партнерської програми . Якщо потрібно, міняйте тематику реклами, або ж саму партнерку. Пам’ятайте прислів’я : «Під лежачий камінь вода не тече».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

2 коммент. к “Як заробити гроші в інтернеті”

  1. Антон:

    Цікавий та пізнавальний матеріал, з недавніх пір сам намагаюся заробляти в інтернеті

  2. Ігор:

    Заробіток на партнерках -дійсно один із найкращих способів роботи в інтернеті, по крайній мірі для мене.Також співпрацюю із Invest System та MMCISОставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet